ZOSTAŃ PARTNEREM

ZOSTAŃ PARTNEREM

Konferencje Morfologia Przywództwa i Morfologia Sprzedaży są doskonałymi okazjami do nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych.

 

Od 2012 jesteśmy obecni na rynku konferencji dla menedżerów. Morfologia Sprzedaży i Morfologia Przywództwa to największe i najbardziej renomowane tego typu wydarzenia w północnej Polsce, gromadzące ekspertów w roli prelegentów oraz setki menedżerów.

Co nas wyróżnia?

  • Mamy lojalne i stale powiększające się grono uczestników. Działamy od 2012 roku.
  • Zbieramy w jednym miejscu około 200 menedżerów – decydentów.
  • Prowadzimy intensywną kampanię marketingową obejmującą zróżnicowane działania.
  • Tworzymy środowisko przyjazne dla kontaktów biznesowych.

 

Obecność w roli Partnera czy Wystawcy konferencji wspiera budowanie wizerunku firmy, pozwala znaleźć nowych klientów i utrwala relacje z dotychczasowymi klientami.


Skorzystaj z oferty dla Partnerów konferencji, która daje konkretne efekty biznesowe.

Osoba zgłaszająca i dane do faktury

Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Stanowisko: *
Telefon komórkowy: *
Firma/Instytucja: *
Adres: *
Kod pocztowy: *
Miejscowość: *
Telefon stacjonarny:
NIP: *
Uwagi:

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji promocyjnych dotyczących konferencji i szkoleń organizowanych przez firmy Cetus Consulting Jacek Czarnowski oraz Sandler Training drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, w tym za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204) przez Cetus Consulting Jacek Czarnowski z siedzibą w Gdańsku, ul. Dyrekcyjna 6 lok. 208. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.*