PROGRAM I PRELEGENCI

08:15-09:00

Informacje wkrótce

09:00-09:15

Informacje wkrótce

10:45-11:05

Przerwa kawowa

12:45-13:45

Przerwa na lunch

14:50-15:10

Informacje wkrótce

16:15-16:30

Informacje wkrótce

Jacek Czarnowski

Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training – światowego lidera w zakresie projektów szkoleniowo-doradczych dotyczących sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting – franczyzobiorcy Sandler Training (od 2010).  Realizuje projekty doradczo-szkoleniowe dla wielu firm, skierowane do kadry menedżerskiej i handlowej, prowadzące do zwiększenia efektywności sprzedażowej. Pomaga wdrażać w firmach projekty zarządzania opartego na partycypacji.

Handlowiec i menedżer związany ze sprzedażą. Przez ponad 17 lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży między innymi na rynku FMCG, mody i usług. Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył także Szkołę Facylitacji Pathways, Akademię Konsultantów Zarządzania i Akademię Coachingu Biznesowego.

Wykładał na studiach MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni. Mówca biznesowy - prelegent na wielu konferencjach i seminariach. W jego szkoleniach, seminariach i wykładach wzięło udział ponad 12.000 uczestników.

Prywatnie instruktor kajakarstwa – prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą. Regularnie dla przyjemności wałęsa się po lasach o różnych porach dnia i nocy, biorąc udział w imprezach na orientację.

PAULA LEŚNIEWSKA

Od 15 lat prowadzi szkolenia dla biznesu. Specjalizuje się w tematyce związanej ze sprzedażą, promocją i rekrutacją.

Doświadczenie sprzedażowe zyskała prowadząc dwie firmy: agencję reklamową oraz firmę szkoleniową.

Przez 8 lat związana z branżą finansową, gdzie diagnozuje potrzeby szkoleniowe, wdraża i prowadzi szkolenia dotyczące produktów ubezpieczeniowo-finansowych dla specjalistów, menedżerów i dyrektorów.

Prowadzi warsztaty motywacyjne oraz sesje coachingowe dla sprzedawców. Posiada doświadczenie w sprzedaży, jak również w prowadzeniu zespołu sprzedażowego na stanowisku dyrektora oddziału sprzedaży.

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe w WSB w Toruniu w zakresie Coachingu oraz Akademię Menedżera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

JAKUB SZAJKOWSKI

Praktyk sprzedaży i zarządzania sprzedażą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

W trakcie dotychczasowej pracy zawodowej pracował między innymi jako dyrektor ogólnopolskiej sieci sprzedaży u jednego z największych w Polsce brokerów kredytowych, budował sieci sprzedaży na rynku FMCG czy Manager Regionu w jednym z wiodących telekomów.

Przez kilka lat związany również z branżą ubezpieczeniową, zarówno jako aktywny agent jak i manager zespołów sprzedaży. Suma zawodowych doświadczeń doprowadziła go na salę szkoleniową, na której dzieli się wiedzą z zakresu między innymi sprzedaży, budowania zespołów i kompetencji miękkich.

Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Prywatnie miłośnik motocykli i długich nadmorskich spacerów.