NIE BYŁEŚ NA OSTATNIEJ KONFERENCJI MOROFOLOGIA SPRZEDAŻY?
WYKUP DOSTĘP DO PEŁNYCH MATERIAŁÓW!

W skład pakietu wchodzą pełne relacje filmowe z wystąpień wszystkich prelegentów (Jacek Czarnowski, Justyna Kopczyńska,Tomasz, Kalko, Sławomir Wnuk, Dolores Greń, Jakub Masztalski, Paula Leśniewska, Jakub Szajkowski, Andrzej Twarowski, Rafał Żak) oraz prezentacje w formacie PDF.

 

KOSZT – 100 zł + VAT

 

Wypełnij poniższy formularz, następnie opłać przesłaną przez nas fakturę, a otrzymasz dostęp do materiałów.

 

Osoba zgłaszająca i dane do faktury:

Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Stanowisko: *
Telefon komórkowy: *
Firma/Instytucja: *
Adres: *
Kod pocztowy: *
Miejscowość: *
Telefon stacjonarny:
NIP: *
Uwagi:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji promocyjnych dotyczących konferencji i szkoleń organizowanych przez firmy Cetus Consulting Jacek Czarnowski oraz Sandler Training drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, w tym za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204) przez Cetus Consulting Jacek Czarnowski z siedzibą w Gdańsku, ul. Dyrekcyjna 6 lok. 208. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.*